Menu

ساعت کاری: 08:00 الی 19:00 به صورت یکسره

مشهد، کاشانی 55، یدالله 2 پلاک 24

051-32290390

د

گروه تبلیغاتی ثامن فروشنده دستگاه چاپ سابلیمیشن

دستگاه چاپ سابلیمیشن

 

دستگاه چاپ سابلیمیشن (حرارتی) یکی از اصلی ترین زمینه های فعالیت گروه تبلیغاتی ثامن می باشد.در راستای این هدف واردات، فروش، پشتیبانی ، آموزش و … این نوع دستگاه چاپ را در الویت خدمات ارائه شده به مشتریان خود قرار داده ایم.همچنین دستگاه پیکسل زن که به طور انحصاری توسط گروه ثامن طراحی شده از جمله فعالیت های در راستای ارتقا صنعت چاپ توسط این شرکت بوده.ناگفته نماند که دستگاه ساخت پیکسل از نوع دستگاه های سابلیمیشن یا حرارتی نمیباشد و صرفا با کمک نیروی دست یا با نیروی برق تولید کالا میکند.به طور کلی فروش انواع دستگاه های چاپ و همچنین آموزش کار با آن ها به همراه 1 سال گارانتی برای مشتریان شرکت، فراهم شده است.

دستگاه چاپ سابلیمیشن

 

گروه تبلیغاتی ثامن

آیا ساز و کار دستگاه سابلیمیشن را می دانید؟

همانطور که هر دستگاه کوچک یا بزرگ صنعتی دارای یک مکانیزم مخصوص به خود میباشد ساز و کار دستگاه چاپ سابلیمیشن هم بسیار منحصر به فرد است.

این عملیات که با استفاده از عمل تصعید انجام میشود سابلیمیشن نام دارد.این عملیات که یک انتقال فاز در ماده را رقم میزد ،جوهر را از حالت جامد به گاز تبدیل میکند و نوع مایع را در این وسط از بین میبرد.

 

 نیاز های اولیه چاپ سابلیمیشن

دوربین

دوربین یا اسکن: شما باید از یک دوربین برای گرفتن طرح خود استفاده کنید.در غیر این صورت شما میتوانید به طور مستقیم از کامپیوتر و اینترنت برای دانلود طرح خود استفاده کنید.

کامپیوتر

کامپیوتر: در این قسمت شما باید از نرم افزار های ادیت عکس برای تنظیم طرح خود استفاده کنید.حال یا طرح شما عکس خام است که باید اندازه ان تغییر کند و یا یک زرح خاص است که باید در کامپیوتر درست شود.

جوهر سابلیمیشن

جوهر : جوهر سابلیمیشن یک لازمه خیلی مهم برای کار است.شما باید از یک دستگاه پرینتر مخصوص که از جوهر سابلیمیشن پشتیبانی میکند استفاده کنید.

پرینتر

پرینتر: برای چاپ سابلیمیشن شما باید از پرینتر های مخصوص استفاده کنید. ما به شما پرینتر های EPSON را معرفی میکنیم.

کاغذ سابلیمیشن

کاغذ: برای ماگ،تیشرت،بشقاب و .. شما باید از کاغذ مخصوص سابلیمیشن استفاده کنید.عکس همیشه باید به صورت MIRROR یا ایینه قرار بگیرد.

دستگاه چاپ سابلیمیشن

دستگاه چاپ سابلیمیشن: ماشین های سابلیمیشن زیادی وجود دارند.ماشین های چاپ ماگ ،چاپ بشقاب،تیشرت.همه این دستگاه ها دارای یک ساز و کار هستند اما در بعضی چیزها تفاوت دارند مانند دما!

 

گروه تبلیغاتی ثامن

      نکات ایمنی در مورد استفاده دستگاه چاپ سابلیمیشن

1- منبع تغذیه: قبل از استفاده از دستگاه حتما ولتاژ مورد نیاز دستگاه را چک کنید.

2- هنگامی که قالب ها یا قطعات جانبی دستگاه را تعویض میکنید حتما از دستکش عایق حرارت استفاه کنید.

3- تنظیم فشار: در هنگام پرس سطح بالای دستگاه بر ری جنس حتما به مقدار فشار اهرم دقت نمایید.در صورت تنطیم نبودن فشار چاپ شما کیفیت خوبی نخواهد داشت.

 

دستگاه چاپ سابلیمیشن

چاپ بر روی سطوح مختلف با دستگاه چاپ سابلیمیشن

چاپ بر روی هودی  چاپ تیشرت  چاپ بر روی کوسن  چاپ بر روی کاشی  چاپ برروی بشقاب  چاپ گردنبند  چاپ جاکلیدی  چاپ پازل  چاپ قاب عکس  چاپ فرش  چاپ لیوان  پرچم  قاب موبایل
تا قبل از وجود این نوع از دستگاه های چاپ تنها با پرینتر های معمولی میتوانستیم تنها بر روی کاغذ پرینت بگیریم. اما پرینت بر روی سطوح مختلف با دستگاه چاپ سابلیمیشن یک انقلاب بزرگ در صنعت چاپ محسوب میشود.

ما در گروه تبلیغاتی ثامن سطوح مختلفی را برای چاپ به شما معرفی میکنیم.این سطوح عبارتند ار :

  1. لیوان سرامیکی یا ماگ
  2. فرش سابلیمیشن
  3. پازل
  4. پرچم رو میزی
  5. تیشرت و سوشرت
  6. و…..

اگر قصد خرید یک دستگاه مناسب را دارید ما به شما معرفی خواهیم کرد.دستگاه هشت کاره سابلیمیشن تمامی این محصولات را برای شما آماده میکند!
گروه تبلیغاتی ثامن

شروع یک کسب وکار جدید با دستگاه چاپ سابلیمیشن

همانطور که در بالاتر گفتیم محصولات زیادی هستند که چاپ سابلیمیشن بر روی ان ها انجام میشود. با این تفاسیر شروع یک کسب و کار تازه با دستگاه چاپ حرارتی بسیار پر بازده است.از این رو ما به شما این روند تجاری را پیشنهاد میدهیم.
کافی است با یک سرمایه اولیه کم اما تبلیغات قوی در فضای مجازی  و شناخت سلایق مشتریان و انچه انها از شما انتظار دارند کارتان را شروع کنید.

دستگاه چاپ سابلیمیشن

گروه تبلیغاتی ثامن

پرکاربرد ترین دستگاه های چاپ سابلیمیشن

هر کدام از این دستگاه ها برای سطح خاصی طراحی شده اند.اما یک موضوع بسیار مهم این است که پرکاربرد ترین دستگاه در میان ان ها کدام است.

بیشترین استفاده را دستگاه های هشت کاره و شش کاره دارند.این دو دستگاه تا حدودی یکسان هستند و فقط در تعداد قالب ها تفاوت دارند که هر کدام از این قالب ها برای سزح خاصی تعبیه شده اند.

بشقاب،لیوان،تیشرت،کلاه،پارچه و …با این نوع از دستگاه ها میتوان چاپ زد.

دستگاه هشت کاره را بخاطر یک مزیت خاص میتوان در سطح بالاتری از دستگاه شش کاره قرار داد.این دستگاه بخاطر داشتن دو قالب مجزا برای چاپ حرارتی بر روی لیوان های خاص که به ان ها ماگ مخروطی گفته میشود بر دستگاه شش کاره میچربند.

تولید انواع دستگاه چاپ سابلیمیشن در اندازه سفارشی

 

 

 

 

 

 

 

لطفاً به مطالب بالا امتیاز دهید

[تعداد: 43   میانگین:  5/5]
اطلاعات کلی
دستگاه چاپ سابلیمیشن
نام مقاله
دستگاه چاپ سابلیمیشن
توضیحات مختصر
دستگاه چاپ سابلیمیشن به عنوان یکی از محصولات گروه تبلیغاتی ثامن معرفی میشود.این دستگاه ها در مدل های مختلف و برای کاربرد های گوناگون مورد استفاده قرار میگیرد.
نویسنده
منبع
گروه تبلیغاتی ثامن
لوگوی شرکت