آموزش چاپ سابلیمیشن پاپ سوکت

آنچه در این مقاله میخوانید ...

آموزش چاپ پاپ سوکت، یک محصول جدید و پرطرفدار گروه ثامن، به منظور آموزش بهتر و توانمندسازی مشتریان عزیز فراهم گردیده است. حتما به تمام جزئیات ذکر شده در متن و ویدئو دقت داشته باشید.

ملزومات مورد نیاز برای چاپ پاپ سوکت

برای چاپ پاپ سوکت تجهیزات و لوازم زیر مورد نیاز است:

1- دستگاه پرس حرارتی صفحه تخت

2- پاپ سوکت دارای ورق DPS

3- چسب و کاغذ نسوز

4- طرح در ابعاد مناسب و به صورت آینه ای (حتما باید طرح با استفاده از پرینتر جوهر افشان دارای جوهر سابلیمیشن و بر روی کاغذ چاپ سابلیمیشن پرینت گرفته شود.)

مراحل چاپ بر روی پاپ سوکت

در داخل بسته بندی پاپ سوکت یک ورق DPS که به صورت دایره ای برش خورده نیز وجود دارد. ابتدا روکش روی ورق DPS  را جدا کنید و کناره های بستر چاپ را به کمک یک دستمال نرم و مرطوب تمیز کنید تا بقایای چسب پاک شود (روکش معمولا به رنگ سفید یا مشکی است.) حالا طرح را به کمک چسب نسوز بر روی ورق DPS فیکس کنید. تنظیمات دستگاه پرس حرارتی را انجام دهید. دمای اولیه و ثانویه به ترتیب 350 و 355 درجه فارنهایت و مدت زمان چاپ 90 ثانیه می باشد.

پس از رسیدن دستگاه به دمای اولیه، ابتدا یک کاغذ نسوز بر روی دستگاه قرار دهید. سپس ورق DPS و طرح را بگذارید (طرح به سمت بالا باشد.). و دوباره یک کاغذ نسوز بر روی آن ها قرار دهید. دستگاه را بسته و دکمه استارت را بزنید. پس از اتمام فرآیند چاپ، برچسب پشت ورق DPS را جدا کرده و آن را بر روی پاپ سوکت بچسبانید. اکنون محصول شما آماده است.

با ما در ارتباط باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.