آموزش چاپ روی بشقاب

آنچه در این مقاله میخوانید ...

چاپ روی بشقاب یکی از حرفه‌های جذابی است که توجه افراد بسیاری را به خود جلب کرده است. برای این که شروع به آموزش چاپ روی بشقاب کنید بهتر است با ملزومات چاپ سابلیمیشن آشنا باشید و دستگاه‌های این حرفه را فراهم کرده باشید. در این مطلب تجهیزاتی که برای آموزش نیاز است را به شما معرفی کرده و با یک ویدئو کامل و مرحله‌ای شما را با این مهارت بیشتر آشنا می‌کنیم. 

 

با آموزش چاپ روی بشقاب مجموعه ثامن، کسب و کار خودت را راه‌اندازی کن

گروه تبلیغاتی ثامن با دارا بودن سال‌ها تجربه، در زمینه تولید و کوتینگ محصولات سابلیمیشن فعالیت دارد. این شرکت کوتینگ انواع مختلف و زیبایی از بشقاب‌های سابلیمیشن را نیز تولید کرده و با کیفیتی درخور مشتریان عزیز در اختیار شما قرار می‌دهد. اگر قصد دارید کار و کاسبی خود را در زمینه چاپ روی بشقاب و دیگر محصولات راه‌اندازی کنید بهترین کار دیدن آموزش آنلاین و رایگان این حرفه است؛ چرا که با دیدن آموزش‌های ثامن اولا پی می‌برید که آیا در درجه اول به این حرفه علاقه دارید یا خیر و در رتبه دوم با این کار به صورت کاملا آشنا می‌شوید و مراحل را به راحتی اجرا می‌کنید. 

 

برای شروع آموزش چاپ روی بشقاب چه تجهیزاتی نیاز است؟

برای شروع آموزش چاپ روی بشقاب اول باید بشقاب مناسب سابلیمیشن را خریداری کنید. تمام بشقاب‌های موجود در بازار قابلیت چاپ سابلیمیشن ندارند؛ به عنوان مثال آموزش چاپ عکس روی بشقاب سفالی و آموزش چاپ عکس روی بشقاب چینی با چاپ سابلیمیشن متفاوت است؛ چرا که این بشقاب‌ها به خودی خود خاصیت جذب جوهر را ندارد. برای تبدیل یک بشقاب معمولی به بشقابی که برای چاپ سابلیمیشن مناسب باشد یک لایه از مواد شیمیایی به نام کوتینگ طی فرآیند خاصی بر روی آن قرار داده می‌شود. در ادامه موارد دیگری که باید برای آموزش دیدن در نظر داشته باشید را تیتر وار شرح می‌دهیم: 

  • یک مکان مناسب برای چاپ 
  • دستگاه چاپ سابلیمیشن
  • دستگاه‌های پرس سابلیمیشن
  • دستگاه‌های حرارتی
  • پرینتر سابلیمیشن
  • مواد خام سابلیمیشن (بشقاب)

 

صفر تا صد آموزش چاپ روی بشقاب

آموزش چاپ روی بشقاب در منزل یک روش بسیار ساده در چاپ سابلیمیشن است. در این روش دیگر نیازی به کلمپ بشقاب نیست. تنها با دارا بودن دستگاه پرس حرارتی صفحه تخت می‌توانید طرح مورد پسند خود را روی هر مدل بشقاب سابلیمیشن چاپ کنید. یکی از مزیت‌های این روش آن است که محدودیت در اندازه عکس به دلیل محدودیت در ابعاد کلمپ بشقاب وجود ندارد. شما می توانید بشقاب‌های بزرگ، بشقاب مربع یا بیضی و همچنین دیس را نیز با این روش چاپ کنید؛ اما در نظر داشته باشید که برای هر مدل بشقاب باید ابر به همان شکل و با ابعاد مناسب طرح داشته باشید. ترجیحا اندازه ابر کمی (چند میلی متر) بزرگتر از طرح باشد تا مطمئن باشید تمام طرح را پوشش می‌دهد. 

تمام بشقاب‌های موجود در بازار قابلیت چاپ سابلیمیشن ندارند؛ چرا که یک بشقاب به خودی خود خاصیت جذب جوهر را ندارد. برای تبدیل یک بشقاب معمولی به بشقابی که برای چاپ سابلیمیشن مناسب باشد یک لایه از مواد شیمیایی به نام کوتینگ طی فرآیند خاصی بر روی آن قرار داده می‌شود. گروه تبلیغاتی ثامن با دارا بودن سال‌ها تجربه، در زمینه تولید و کوتینگ محصولات سابلیمیشن فعالیت دارد. این شرکت کوتینگ انواع مختلف و زیبایی از بشقاب‌های سابلیمیشن را نیز انجام داده و با کیفیتی درخور مشتریان عزیز در اختیار شما قرار می‌دهد.

 

آموزش چاپ روی بشقاب با ویدئو

در ویدئوی آموزشی زیر تمام مراحل چاپ توضیح داده شده است. ابر مورد استفاده ابر کد 31 است.

 

با ما در ارتباط باشید

1 دیدگاه در “آموزش چاپ روی بشقاب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.