آموزش چاپ قاب عکس PVC

آنچه در این مقاله میخوانید ...

آموزش چاپ قاب عکس PVC برای علاقه مندان حوزه کاری چاپ سابلیمیشن به صورت ویدئو تهیه شده است. امیدواریم با این آموزش بتوانیم تمام نکات مهم در رابطه با چاپ این محصول را به شما انتقال دهیم.

ملزومات مورد نیاز برای چاپ قاب عکس PVC

برای چاپ قاب عکس PVC به تجهیزات زیر نیاز دارید:

1- دستگاه پرس حرارتی صفحه تخت

2- قاب عکس PVC

3- چسب و کاغذ نسوز

4- طرح پرینت گرفته شده به صورت آینه ای و در ابعاد مناسب (استفاده از پرینتر جوهر افشان حاوی جوهر سابلیمیشن و کاغذ چاپ سابلیمیشن الزامی می باشد.)

مراحل چاپ قاب عکس PVC

ابتدا اضافه های طرح را برش بزنید. سپس آن را به کمک چسب نسوز بر روی بستر چاپ ثابت کنید. اکنون نوبت تنظیمات دستگاه است. دمای اولیه و ثانویه را به ترتیب بر روی 340 و 350 درجه فارنهایت و زمان را بر روی 80 ثانیه تنظیم کنید.

پس از رسیدن دستگاه پرس حرارتی به دمای اولیه، به ترتیب کاغذ نسوز، سطح چاپ و طرح و دوباره کاغذ نسوز را بر روی صفحه دستگاه قرار دهید. دستگاه را ببندید و دکمه شروع را بزنید. پس از اتمام چاپ دستگاه را باز کرده و طرح را از تخته سه میل جدا کنید. برای اجتناب از تاب برداشتن تخته سه میل بهتر است بلافاصله آن را به صورت بر عکس بر روی یک سطح صاف قرار داده و جسم سنگینی را بر روی آن بگذارید. پس از سرد شدن ورق چوبی آن را به کمک چسب دوطرفه تعبیه شده در قاب عکس PVC بچسبانید.

با ما در ارتباط باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.