آموزش چاپ قاب عکس گلدار

آنچه در این مقاله میخوانید ...

آموزش چاپ قاب عکس گلدار، محصولی زیبا و پرکاربرد، به روشی بسیار ساده تهیه شده است. برای چاپ یک محصول با کیفیت حتما محتوای متنی را مطالعه کنید و سپس با تماشای ویدئو با نکات و جزئیات کار آشنا شوید.

ملزومات مورد نیاز برای چاپ قاب عکس گلدار

1- دستگاه پرس حرارتی صفحه تخت

2- قاب عکس گلدار

3- کاغذ و چسب نسوز

4- طرح پرینت گرفته شده به صورت آینه ای (برای پرینت طرح حتما از جوهر سابلیمیشن، کاغذ چاپ سابلیمیشن و پرینتر جوهر افشان استفاده کنید.)

مراحل چاپ قاب عکس گلدار

ابتدا قسمت های اضافی طرح را برش بزنید. سپس آن را به کمک چسب نسوز بر روی بستر چاپ ثابت نمایید. اکنون نوبت تنظیم دستگاه است. دمای اولیه و ثانویه به ترتیب 340 و 350 درجه فارنهایت و مدت زمان چاپ 80 ثانیه می باشد. پس از آماده شدن دستگاه و رسیدن به دمای اولیه، ابتدا یک کاغذ نسوز بر روی صفحه تخت قرار دهید. سپس قاب عکس گلدار و طرح را بگذارید (طرح به سمت بالا باشد.). و در نهایت مجددا یک عدد کاغذ نسوز قرار دهید. دستگاه را ببندید و دکمه استارت را بزنید. پس از اتمام فرآیند چاپ، کاغذ سابلیمیشن را جدا کنید و ورق چاپ شده را به کمک چسب 123 بر روی قاب بچسبانید.

نکات:

1- در طی فرآیند چاپ قاب عکس گلدار بخاراتی از محصول خارج می شود که کاملا طبیعی است.

2- برای جلوگیری از ایجاد انحنا در ورق می توانید پس از چاپ بلافاصله آن را بر روی یک سطح صاف به صورت برعکس قرار دهید و یک جسم سنگین بر روی آن بگذارید.

با ما در ارتباط باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.