Menu

ساعت کاری: 08:00 الی 19:00 به صورت یکسره

مشهد، کاشانی 55، یدالله 2 پلاک 24

051-32290390

خدمات چاپ

فرآیند چاپ اختصاصی در شرکت ثامن :

خدمات چاپ را می توان زمینه اصلی تاسیس گروه تبلیغاتی ثامن دانست.  از این رو فعالیت های مهمی در این شرکت به منظور ارتقاع سطح کیفیت خدمات چاپی ارائه شده به مشتریان انجام شده است. در این بخش به تعدادی از این مارد به طور مختصر اشاره خواهیم کرد.

 

واردات انواع دستگاه های چاپ :

شرکت تبلیغاتی ثامن به منظور به کار گیری از متریال های گوناگون برای چاپ، واردات دستگاه های تخصصی را به یکی دیگر از اهداف خود تبدیل کرده است. با استفاده از این دستگاه ها می توان تصاویر مورد نظر مشتریان را بروی انواع مواد خام از جمله : پارچه، فرش، لیوان، کوسن، پیکسل، پازل و … با بالاترین کیفیت و وضوح پرینت گرفت.

خدمات چاپی خاص:

واردات دستگاه های تخصصی در این زمینه به ما  توانایی ایجاد تنوع چاپی برای مشتریانمان می دهد.  از جمله این موارد می توان به :

چاپ برروی انواع فرش ( در هم ابعاد) ، پرچم های تشریفاتی(در همه ابعاد)  مانند عکس اشاره کرد.  از دیگر فعالیت های انجام شده در راستای سهولت در کار مشتریان و همکاران عزیز، آماده سازی و ضبط فیلم های آموزشی جهت آشنایی مخاطبان سایت گروه تبلیغاتی ثامن با نحوه کار کردن دستگاه ها بوده است.

که به صورت رایگان با یک کلیک می توانید از این مجموعه ارزنده استفاده کنید .

[تعداد: 3   میانگین:  5/5]

شما میتوانید برای تایید سفارش با شماره های مشخص شده تماس بگیرید : شماره همراه : 390 90 22 0902 دفتر فروش :   390 90 22-0513