موکاپ یک قالب پیش نمایش آماده، اغلب به صورت فرمت PSD است. فایل موکاپ در زمینه های مختلف طراحی قابل استفاده است. این قالب گرافیکی در هر زمینه طراحی که نیاز به چاپ یک تصویر بر روی محصول است، قابل استفاده می باشد. فرض کنید شما یک لیوان دارید و بر روی آن فضایی برای چاپ عکس وجود دارد. مشتری می تواند با استفاده از فایل موکاپ تصویر خود را بر روی محصول در فضای مجازی اجرا کند و نتیجه کار را ببیند.

مزایای استفاده از موکاپ

چشم انداز: مشتری می تواند عکس خود را در فایل لایه باز PSD قرار دهد و نتیجه کار بر روی محصول را قبل از چاپ ببیند.

موکاپ محصولات سابلیمیشن

وفاداری مشتریان: وقتی مشتری قادر به دیدن نتیجه نهایی محصول باشد، می تواند با خیال راحت سفارش خود را نهایی کند. و از طرف دیگر چون خاطره خوبی از خرید در ذهن او نقش می گیرد، تبدیل به مشتری وفادار می شود. همچنین ممکن است زنجیره ای از مشتریان را برای شما ایجاد کند.

به منظور راحتی حال مشتریان عزیز فایل های PSD قابل دانلود برای محصولات مختلف آماده شده است. شما می توانید با بهره گیری از آن ها تصویر مورد نظر خود را به صورت مجازی بر روی محصول اجرا کنید. این کار موجب می شود تا شما بتوانید از زیبایی چاپ محصول خریداری شده خود یک ذهنیت قبلی داشته باشید و با اطمینان خاطر آن را سفارش دهید.

موکاپ محصولات سابلیمیشن

همچنین گروه تبلیغاتی ثامن قصد دارد با همکاری بخش انفورماتیک، محتوای ویدیویی کامل و جامعی را در رابطه با نحوه استفاده از طرح لایه باز موکاپ انواع محصولات سابلیمیشن تهیه نماید. این ویدیوها به صورت رایگان در اختیار تمام شما عزیزان قرار خواهد گرفت. شما می توانید به راحتی فایل موکاپ هر محصول را دانلود کرده و بر اساس دستورالعمل ذکر شده در فایل های آموزشی از آن استفاده نمایید.

[yasr_visitor_votes size=”medium”]