Menu

ساعت کاری: 08:00 الی 19:00 به صورت یکسره

مشهد، کاشانی 55، یدالله 2 پلاک 24

051-32290390

اتیکت سابلیمیشن

بج مگنتی سینه سابلیمیشن:

اتیکت مگنتی  یکی از محصولات و جدید و پرطرفدار در سازمان ها ، شرکت ها، ارگان های دولتی و اجرایی می باشد.  مورد استفاده اصلی این محصول برای معرفی افراد و نیروهای یک سازمان می باشد. به این صورت که فیلد هایی مانند نام، نام خانوادگی، عکس، سمت و … روی آن به منظور شناسایی و معرفی بیشتر افراد سازمان، چاپ می شود. از این رو گروه تبلیغاتی ثامن این افتخار را دارد تا محصول فوق را در انواع و ابعاد مختلف در اختیار مشتریان و همکاران عزیز در این شاخه از صنعت قرار دهد.

توضیحات بیشتر درباره محصول:

بج(اتیکت) مگنتی  از یک لایه ورق آلومینیوم با قابلیت چاپ سابلیمیشن به همراه آهنربا برای اتصال به لباس می باشد. این مدل از اتیکت ها به دلیل ماندگاری زیاد اطلاعات چاپ شده روی آن و همچنین به صرفه بودن از نظر قیمتی جز پرطرفدارترین نوع از این محصول می باشد. استفاده اصلی این مدل در محیط درونی (داخل اداره و شرکت و …) بوده و طریق اتصال آن به صورت سنجاق و مگنت می باشد.  ابعاد این محصول 2.5 * 7 سانتی متر است. آموزش چاپ ورق آلومینیوم به صورت تصویری و ساده به صورت کاملا رایگان برای بازدید کنندگان عزیز قرار گرفته است .

لازم به ذکر است که گروه ثامن تمامی موارد ائم از فروش، پخش و چاپ این محصول را  جهت سهولت بیشتر مشتریان ارائه می کند. جهت اطلاع از قیمت ها و ثبت شفارش روی دکمه زیر کلیک کنید و یا با شماره تماس های زیر در ارتباط باشید.

شماره همراه : 390 90 22 0902   دفتر فروش :   390 90 22-0513

[تعداد: 2   میانگین:  5/5]