راهنمای سایزبندی از جمله بخش هایی است که حتما باید در زمان خرید اینترنتی لباس به آن توجه داشته باشید؛ چرا که امکان پرو لباس برای شما وجود ندارد و در بسیاری از موارد امکان برگشت کالا نیز وجود نخواهد داشت.
پوشیدن لباس با سایز مناسب یکی از ملاک های زیبایی به شمار می رود. لباسی که نه آنقدر گشاد باشد که اصطلاحا به تنتان زار بزند و نه آنقدر تنگ باشد که در آن راحت نباشید. برای داشتن تجربه خرید لباس مناسب و راحت، اولین قدم دانستن سایز مناسب است. این مسئله به خصوص در زمان خرید اینترنتی لباس یک ضرورت است. برخی از برندهای معتبر از سایزهای استاندارد استفاده می کنند؛ اما برخی از تولیدی های لباس و فروشگاه ها سایزبندی های متفاوتی را برای تولیدات خود در نظر می گیرند. بنابراین بهتر است در زمان خرید از هر سایت یا پیج فروشگاهی، ابتدا نگاهی به جدول سایزبندی آن بیاندازید.
راهنمای سایزبندی

چند نکته ضروری برای سایزگیری

1- لباستان نازک باشد.

2- غذا و آب زیادی نخورده باشید که موجب تغییر اندازه دور شکم شده باشد.

3- از متر استاندارد استفاده کنید.

4- کاملا صاف بایستید و شانه ها را به عقب بدهید و گردن و کمر در راستای بدن باشد.

5- بهتر است از شخص دیگری برای اندازه گیری کمک بگیرید.a

برخی افراد ممکن است دو سایزی باشند. یعنی در این افراد سایز بالاتنه و پایین تنه با هم متفاوت است. بنابراین باید برای تهیه لباس به این نکته توجه لازم را داشته باشید. شما می توانید برای حل این مشکل از یک مربی ورزشی خوب کمک بگیرید.

کشورهای مختلف سیستم سایزبندی متفاوتی دارند. بنابراین اگر قصد سفر به کشور دیگر و سپس خرید لباس به عنوان سوغاتی را دارید، بهتر است ابتدا از سیستم سایزبندی آنجا مطلع شوید و هیچ گاه کاملا به چشمان خود برای تشخیص سایز اطمینان نکنید.

در حال حاضر تولید انواع مختلفی از لباس بزرگسال و نوزاد با قابلیت چاپ سابلیمیشن و با به کارگیری مواد خام با کیفیت، یکی از زمینه های فعالیت گروه تبلیغاتی ثامن است. جدول زیر اطلاعاتی را در زمینه سایزبندی تولیدات این شرکت در اختیار شما عزیزان قرار می دهد.