پیکسل چیست و چطور می توان آن را ساخت؟

پیکسل عبارتی است که معانی مختلفی دارد؛ اما در اینجا منظور ما پیکسل مربوط به گرافیک نیست. در اینجا به معنای یک محصول تزیینی و تبلیغاتی است که به خصوص در بین نوجوانان و جوانان طرفداران زیادی دارد.

یکی از دلایل پرطرفدار بودن این محصول آن است که افراد می توانند عکس ها و نوشته های دلخواه خودشان را بر روی آن چاپ کنند و آن را در معرض دید سایر افراد قرار دهند.

کاربرد پیکسل تبلیغاتی چیست؟

پیکسل یک نوع اکسوری با تنوع طرحی بالا به شمار می رود. معمولا افراد آن را بر روی کیف و لباس نصب می کنند. از کاربردهای دیگر آن، استفاده به عنوان هدیه تبلیغاتی است که اغلب در همایش های مختلف به مهمانان اهدا می گردد.

انواع پیکسل های خام از نظر جنس ساخت

 1. فلزی
 2. پلاستیکی
 3. چوبی

بیشترین پیکسل موجود در بازار از نوع فلزی است؛ چون مقاومت بالا و قیمت مناسبی دارد. اما پیکسل پلاستیکی مقاومت کمتری نسبت به آن دارد. نوع چوبی آن به دلیل دست ساز بودن، گران قیمت است و قابلیت چاپ عکس دلخواه را ندارد.

از نظر شکل هندسی پیکسل ها در اشکال مربع، مستطیل، دایره و بیضی وجود دارند. سایزهای رایج این نوع محصولات شامل سایز کوچک (33 میلی متری)، متوسط (44 میلی متری) و بزرگ (55 میلی متری) می باشد. البته نوع متوسط آن طرفداران بیشتری را به خود اختصاص داده است.

اجزاء مختلف یک پیکسل تبلیغاتی

 1. بخش رویی: که تصویر بر روی آن قرار می گیرد.
 2. عکس: به صورت دایره ای برش می خورد و بر روی صفحه رویی قرار می گیرد.
 3. سلفون: بر روی عکس قرار می گیرد و نقش محافظتی دارد.
 4. بخش پشتی: به شکل سوزنی، آهنربا و یا جاکلیدی است.
 •  در شکل سوزنی پشت آن سنجاقی است که می توانید آن را به لباس، کیف و هر چیزی که سوزن از آن رد شود، متصل کنید.
 • مدل آهنربایی یا مگنتی مناسب برای زدن روی تخته ی وایت برد، یخچال و هر جایی که آهنربا روی آن قرار بگیرد، است.
 • مدل جاکلیدی که دقیقا به شکل یک جاکلیدی بوده اما طرح مورد نظر شما که بیشتر مناسب تبلیغات است، روی آن چاپ شده است.

پیکسل ها می توانند یک طرفه و یا دو طرفه باشند. در نوع جاکلیدی، نوع دو طرفه زیبایی بیشتری دارد.

لوازم ساخت پیکسل تبلیغاتی به شکل صنعتی

 1. پیکسل خام

 2. کاتر

 3. قالب پیکسل

 4. دستگاه پیکسل زن

گروه تبلیغاتی ثامن با وارد کردن و فروش انواع دستگاه پیکسل زن جهت سهولت در روند کار و پیشرفت روز افزون  در این زمینه فعالیت دارد. با استفاده از این دستگاه ها  تصاویر مورد نظر مشتریان با بهترین کیفیت و در اندازه های دلخواه بروی پیکس ها چاپ و به دست مشتریان می رسد.

در جهت رفاه مشتریان و همکاران عزیز، فیلم های آموزش کار با این نوع دستگاه چاپ توسط گروه تبلیغاتی ثامن ساخته و به طور رایگان در اختیار بازدید کنندگان سایت قرار می گیرد.فروش این دستگاه چاپ به همرا کاتر مخصوص می باشد. برای پیاده سازی طرح دلخواه بروی پیکسل نمی توان از یک پرینتر و جوهر و کاغذ معمولی  استفاده کرد.برای اطلاع از قیمت ها و موجودی دستگاه بروی دکمه زیر کلیلک کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیام واتساپ با واحد فروش