به لطف الهی و عنایت امام هشتم حضرت علی ابن موسی الرضا علیه السلام، شرکت ثامن چاپ از 4 اسفند سال 1390 فعالیت تجاری خود را در زمینه چاپ سابلیمیشن در شهر مقدس مشهد آغاز کرد. در ابتدا فعالیت این شرکت به صورت چاپ تکی و محدود بود؛ اما با گذشت زمان و ورود چاپ سابلیمیشن در زمینه های مختلف، خدمات آن نیز گسترده تر شد و چاپ عمده را نیز وارد عمل کرد.

در سال 92 رویکرد شرکت به سمت واردات دستگاه ها و ملزومات چاپ سابلیمیشن از شرکت معتبر چینی تغییر کرد و امکان خرید آن را برای تمام مشتریان در سراسر ایران فراهم نمود که این امر موجب جذب مشتریان زیادی گردید. علاوه بر این، مواد خام پیکسل و دستگاه پیکسل زن و چاپ پیکسل نیز از سال 97 به مجموعه فعالیت های آن اضافه گردید.

سپس، کاهش هزینه های تمام شده مشتریان در چارچوب برنامه های استراتژیک شرکت قرار گرفت. بدین منظور زمینه تولید بسیاری از مواد خام محصولات مانندلیوان پلیمری،پوشاک، محصولات MDF،پرچم و … فراهم گردید که علاوه بر کارآفرینی برای بسیاری از افراد، در حال حاضر پاسخگوی نیاز تمام مشتریان عزیز می باشد. مهم تر از آن، کوتینگ مواد خام سابلیمیشن نیز در دستور کار قرار گرفت و پس از تجربیات گسترده، امروزه با در دست داشتن پروتکل مناسب و با استفاده از بهترین مواد موجود، کوتینگ محصولات مختلف را با کیفیت بالایی به انجام می رساند.

لازم به ذکر است که خدمات پس از فروش نیز برای این شرکت اهمیت فوق العاده ای دارد و بدین منظور پاسخگوی تمام سوالات شما عزیزان می باشد. علاوه بر این در زمینه آموزش نحوه کار با دستگاه های مختلف نیز ویدیوهایی فراهم گردیده است که با شیوه ای رسا، گویای تمام مراحل کار با دستگاه می باشد و به صورت رایگان در اختیار شما عزیزان قرار دارد.

در حال حاضر شرکت ثامن چاپ با مجموعه ای بیش از 170 محصول مختلف ارائه دهنده انواع خدمات به شما عزیزان می باشد و در تلاش است تا روز به روز بر تعداد این محصولات افزوده گردد تا بتواند پاسخگوی سلایق متفاوت مشتریان عزیز باشد.

خدمات کوتینگ

خدمات کوتینگ در مشهد توسط شرکت ثامن چاپ انجام می گیرد. این گروه در نظر دارد تا با پیشروی در صنعت چاپ سابلیمیشن، بر روی خدمات کوتینگ توجه بیشتری داشته باشد. کوتینگ فرآیندی است که طی آن، سطح محصولاتی که قرار است چاپ سابلیمیشن بر روی آن صورت گیرد، توسط لایه ای از مواد پلیمری که قابلیت جذب جوهر را دارند پوشش داده می شود. در نتیجه تصویر چاپ شده کیفیت بالایی خواهد داشت و جزئیات آن به وضوح قابل تشخیص خواهد بود.

چاپ پرچم تشریفات

چاپ پرچم تشریفات از جمله خدمات مهم شرکت ثامن چاپ است که مشتریان زیادی را به خود اختصاص داده است. محصول خام آن توسط خود شرکت تولید می گردد که از نظر هزینه، آن را مقرون به صرفه تر می کند. سایز استاندارد پرچم های تشریفات عمدتا 100 در 150 است که زیبایی بسزایی را به همراه خواهد داشت. جنس اکثر پارچه های پرچم تشریفات ساتن، مخمل، و یا جیر می باشد؛ دلیل استفاده از این نوع پارچه ها ایستایی بهتر، چاپ با کیفیت و ماندگاری بالای آن هاست.

فروش دستگاه

فروش دستگاه های مختلف در زمینه چاپ، اصلی ترین زمینه ی فعالیت شرکت ثامن چاپ می باشد. این گروه از سال 92 اقدام به واردات انواع دستگاه های چاپ سابلیمیشن از جمله دستگاه چاپ لیوان و دستگاه های 6 کاره و 8 کاره و همچنین دستگاه پیکسل زن و انواع پرینتر از شرکت معتبر چینی نموده است. همچنین در راستای خدمت رسانی بیشتر به مشتریان عزیز، پشتیبانی و آموزش این نوع دستگاه های چاپ را نیز در اولویت خدمات ارائه شده به مشتریان خود قرار داده است.

چاپ فرش

چاپ فرش سابلیمشن در سال های اخیر و با واردات دستگاه های چاپ حرارتی به بازار رونق فراوانی داشته است. این محصول یکی از پرطرفدار ترین محصولات در حوزه چاپ سابلیمیشن می باشد؛ چرا که در زمینه های مختلفی از دکوراسیون منزل و محیط کار تا تبلیغات تجاری کاربرد دارد. همچنین می تواند یک هدیه مناسب و مقرون به صرفه با طرح دلخواه شما باشد. این محصول در سایز های 50*70 و 70*100 قابل چاپ و ارائه به شما عزیزان می باشد.